O NAS

Jesteśmy na rynku od 1987 roku. Tak jak zmieniała się struktura przemysłowa Polski, tak nasza firma przez lata działalności dojrzewała i nabierała doświadczeń by w pełni odpowiadać potrzebom naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Zdajemy sobie sprawę jak istotna jest realizacja planów produkcyjnych naszych klientów, dlatego naszą misją jest wykonywanie zleceń terminowo i z dbałością o pełną satysfakcję inwestorów.

Ciągłe zmiany wymuszane przez postęp, przemieszczanie produkcji, konieczność szybkiego przystosowania się do wymogów jakie dyktuje rynek, powodują, że maszyny w zakładach stają się elementem ciągłej układanki w coraz to nowe konfiguracje pozwalające przedsiębiorstwu szybko adoptować proces produkcyjny do oczekiwań klienta i jednocześnie oszczędzać pieniądze. Relokacja maszyn łączy szeroki zakres specjalistycznych robót, które nasi doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy realizują w procesie tworzenia nowej konfiguracji gniazda przemysłowego czy linii produkcyjnej.

Realizowaliśmy zlecenia zarówno dla inwestorów polskich i zagranicznych. Przenosiliśmy linie produkcyjne i maszyny w ramach jednego zakładu, między różnymi fabrykami na terenie Polski i za granicą.

Dbamy o spokój i zadowolenie naszych klientów, ponieważ to Oni są dla nas najważniejsi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami